Autohotel Constelacion
Το ξενοδοχείο Autohotel Constelacion Villahermosa είναι περίπου 2 χλμ. από το Parque Museo La Venta, ένα εξαιρετικό μέρος για να μάθετε διάφορα πολιτισμικά στοιχεία. Αυτό το ξενοδοχείο ημιδιαμονής διαθέτει επίσης χώρος στάθμευσης.
Περιφερειακό Μουσείο Ανθρωπολογίας Carlos Pellicer Camara απέχει περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από αυτό το άνετο ξενοδοχείο, ενώ Casa de la Tierra βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Casa De Los Azulejos απέχει επίσης περίπου 4 χλμ. από το Autohotel Constelacion. Αυτό το κατάλυμα σας επιτρέπει να απολαύσετε φυσικά αξιοθέατα όπως το Πάρκο Tomas Garrido Canabal σε απόσταση περίπου 20 λεπτών οδικώς.
Αυτό το ξενοδοχείο προσφέρει δωμάτια με μπαλκόνι, ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.
Το Planeta Bienestar βρίσκεται δίπλα σ' αυτό το κατάλυμα και σερβίρει πιάτα υγιεινής κουζίνας, σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Mural en Tanque Elevado3 χλμ.
- Planetarium Tabasco 20002,4 χλμ.
- Parque Tomas Garrido Canabal2,4 χλμ.
- Hospital Angeles2,8 χλμ.
- Monumento Tomas Garrido Canabal2,8 χλμ.
- Casa de la Tierra2,8 χλμ.
- San Miguel Arcangel2,4 χλμ.
- Συνεδριακό Κέντρο της Βιγιαερμόσα2,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Αεροδρόμιο Carlos Rovirosa Perez20 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
Στο δωμάτιο
- Τραπέζι φαγητού
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- LCD TV
- Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Autohotel Constelacion;
Τo ξενοδοχείο Autohotel Constelacion παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο στο άνετο ξενοδοχείο Autohotel Constelacion;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του το άνετο ξενοδοχείο Autohotel Constelacion στις 11:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo ξενοδοχείο Autohotel Constelacion;
Οι τιμές στο τo ξενοδοχείο Autohotel Constelacion ξεκινούν από 33$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου.